Preston Prut Supera X 3,3m / 45g Feeder

Preston Prut Supera X 3,3m / 45g Feeder
Navrhnout prémiovou řadu prutů, která splňuje požadavky moderních technik feederového rybolovu, není nikdy snadný úkol. Vývoj řady Supera X trval…

Celý popis

Skladem:
1 ks
6 375 Kč s DPH
Původní cena: 7 500 Kč s DPH

Preston Prut Supera X 3,3m / 45g Feeder

Navrhnout prémiovou řadu prutů, která splňuje požadavky moderních technik feederového rybolovu, není nikdy snadný úkol. Vývoj řady Supera X trval více než 2 roky, ale konečný produkt je prostě vynikající!

Klíčovou součástí řady Supera X je karbonová vazba X wrap. Toto super pevné omotání zmenšuje celkový průměr blanku a zároveň poskytuje impozantní zdolávací a nahazovací akci, což považujeme za opravdu mistrovské dílo.

U každého modelu jsou také minimalistická očka, která snižují hmotnost a přidávají další metry vzdálenosti ke každému náhozu díky širšímu průměru.

Stejně jako všechny naše prémiové pruty mají Supera X ploché kombinované rukojeti z EVA/korku, které jsou zakončeny logem Supera X vyraženým do materiálu. Prostě prémiová řada prutů, které nejen skvěle vypadá ale je jako žádná jiná na trhu!

 

11ft Supera X Feeder

Dokonalý všestranný prut, ideální pro použití na komerčních i svazových revírech. Díky skvělé progresivní akci je bezproblémové nahazování se všemi typy krmítek, takže tento prut je ideální volbou pro rybáře, kteří loví na různých místech a chtějí univerzální prut.

Dodáváno se třemi uhlíkovými špičkami 1, 1,5 a 2 oz

Délka 3,3m
Transportní délka 172cm
Vrhací zátěž 50g
Počet špiček 3
Počet dílů 2

 

Kód: P0070043

Žádné dotazy zákazníků

Zeptejte se

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Doporučujeme dokoupit