Prut Delphin ZANDERA XCS 40T 230cm / 5-28g / 2 díly

Prut Delphin ZANDERA XCS 40T 230cm / 5-28g / 2 díly
Úspěch candátího speciálu Zandera nás nenechal chladnými, a proto jsme se rozhodli na trh přinést její vylepšenou verzi v podobě modelu s označením…

Celý popis

Skladem:
1 ks
2 069 Kč s DPH
Původní cena: 2 299 Kč s DPH

Prut Delphin ZANDERA XCS 40T 230cm / 5-28g / 2 díly

Úspěch candátího speciálu Zandera nás nenechal chladnými, a proto jsme se rozhodli na trh přinést její vylepšenou verzi v podobě modelu s označením ZANDERA XCS 40T. Jde o jedinečný prut, který se stane doslova postrachem zubatých rytířů.

Zkratka XCS znamená EXCLUSIVE. Právě díky exkluzivním vývojovým technologiím je prut postaven na 40T XCS blanku. To z něj dělá neuvěřitelně rychlý, tuhý a mimořádně lehký a štíhlý prut. Po celé délce je osazen vysoce kvalitními Seaguide očky ve zlaté edici, které se výborně hodí k matnému černému designu. Sedlo navijáku je vyhotoveno velmi netradičně, ale právě díky tomu výborně sedne do dlaně a je mimořádně komfortní. Navíc se na něm nachází odstranitelná krytka umožňující i přímý kontakt ruky s blankem. Celá rukojeť je opatřena karbonovým vinutím, které vytváří vizuálně působivou křížovou strukturu, ale také výrazně zpevňuje tuto část prutu. Exkluzivní design a komfort při rybolovu ještě dotvářejí prvky z PURE CORK materiálu, nacházející se nad sedlem navijáku a na konci rukojeti.
ZANDERA XCS 40T je díky svým vlastnostem dokonalou zbraní na candáty, která vás přinutí propadnout kouzlu lovu těchto nádherných ryb.

Délka 2,30m
Hmotnost 130g
Vrhací zátěž 5-28g
Počet dílů 2
Transportní délka 119,5cm
Počet oček 9

 

Kód: 101001495

Žádné dotazy zákazníků

Zeptejte se

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Doporučujeme dokoupit